Wadowice

 Wadowickie Centrum Kultury - Sala Kameralna
 ul. Teatralna 1

 04.11.2023

 19:00
 

MASOVIAN MANTRA, Michał Barański
Serdecznie zapraszamy do Wadowickiego Centrum Kultury na kolejny, niezapomniany koncert „Przy Lampce! Przygotujcie się na wieczór pełen wspaniałej muzyki, emocji i improwizacji w niecodziennym klimacie jazzu, mazowieckiej, tradycyjnej muzyki ludowej i… muzycznych Indii! Będzie to zatem swoisty „muzyczny klub podróżnika”! Ta na pozór przedziwna kompilacja muzyczna znalazła się na wydanej
w 2022 roku płycie lidera i pomysłodawcy projektu, Michała Barańskiego. Było to 88, wydawnictwo prestiżowej serii Polish Jazz „MASOVIAN MANTRA”.
Utwory z tej właśnie płyty prezentowane będą tego wieczoru na kameralnej scenie WCK. W trakcie tego niepowtarzalnego koncertu będziemy zachwycać się niesamowitą kompilacją jazzowych brzmień mocno osadzonych w polskiej, tradycyjnej muzyce ludowej z Mazowsza, czego dopełnieniem będzie równie wielobarwna, energetyczna i egzotyczna muzyka Indii z wykorzystaniem unikalnej techniki hinduskiej perkusji wokalnej „konnakol”.
Spodziewajcie się gorącego przyjęcia, radości i pozytywnej energii i przygotujcie zmysły
na niezapomnianą przygodę muzyczną!
Koncerty to nie tylko muzyka, ale także niepowtarzalna atmosfera Wadowickiego Centrum Kultury, której dopełnieniem będzie z pewnością lampka dobrego wina lub rzemieślniczego piwa serwowanego jak zwykle przez wadowicką „Galicjankę”.
Kup bilet już teraz!
Skład zespołu:
Michał Barański - bas
Łukasz Żyta - perkusja
Michał Tokaj - piano
Shachar Eltana – gitara

CZYTAJ WIĘCEJ