Wadowice

 Wadowickie Centrum Kultury Sala Teatralna
 ul. Teatralna 1

 04.02.2022

 19:00
 

Kasia Moś zaprasza w muzyczną podróż. Już 4 lutego w sali teatralnej odbędzie się niezwykły koncert w ramach „Koncertów przy lampce”, podczas którego wokalistka zaprezentuje swój dorobek artystyczny. W nowych akustycznych wersjach zaprezentuje utwory z płyty „Inspination”, "Moniuszko200" oraz nowe kompozycje zapowiadające kolejny album.
Na scenie Kasi będzie towarzyszyć Mateusz Moś – skrzypce oraz Mateusz Kołakowski. Usłyszymy m.in. "Zatracam się", "Częściej", "Mimi", "Dobre moce", "If I Were A Boy" (z repertuaru Beyonce), "Spać mi kazali" oraz "Prząśniczkę".
Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.) Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów.
W maju 2021 odbyła się premiera płyty “MONIUSZKO200”, która została nagrana z orkiestrą AUKSO. Album składa się z CD + DVD w wersji koncertowej z sali NOSPR w Katowicach. Są to nowe interpretacje utworów Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach.

Obecnie Artystka pracuje nad swoim kolejnym albumem.

https://www.youtube.com/watch?v=HQj6WaoyGdw

Bilety: 45 zł, 55 zł w dniu koncertu.

CZYTAJ WIĘCEJ